MOBILNY SERWIS ZAMKÓW                  POGOTOWIE ZAMKOWE 24h

CAŁODOBOWY SERWIS ZAMKÓW ANTYWŁAMANIOWYCH I STACYJEK
W razie awarii lub uszkodzenia stacyjki lub zamka samochodu oferujemy naprawę lub regenerację mechanizmu. Bez względu na uszkodzenia jesteśmy w stanie naprawić każdą stacyjkę. Obsługujemy wszystkie marki samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli, skuterów, łodzi i maszyn budowlanych. Specjalista przyjedzie pod wskazany adres i dokona naprawy na miejscu. W razie konieczności naprawy na warsztacie zabierzemy samą stacyjkę i po naprawie zamontujemy ją w pojeździe bez holowania go. Możemy również uruchomić pojazd i przystosować go do jazdy na czas naprawy w razie potrzeby kontynuowania jazdy. Nawet w razie konieczności wymianu wkładu na nowy stacyjka lub zamek będzie działał pod oryginalny klucz.

W przypadku włamania, kradzieży lub zgubienia kluczy możemy przekodować wszystkie zamki pod inny kod klucza tak by nie było możliwości otwarcia mechanicznego przez zamek i wykasować z komputera samochodu transponderów wszystkich zgubionych kluczy by nie było możliwości uruchomienia pojazdu i otwarcia z pilota.
Oferujemy naprawę i konserwację zamków drzwi antywłamaniowych:

Dierre, ZBIGMET, ASSA, GeGe,
MOTTURA, GERDA, CR, WILKA,
FIAM, WINKHAUS, ASSA, ATRA,
DELTA, DeLOME, FAB, ABLOY, WITEX,
LaPorta,  JuWent, S.A.B., LOB,
ISEO, OPTIMUS, OMEGA, ALFA,
DOM, MUL-T-LOCK, SECUREMME,
SIAS, TITAN, YARDENI, Chińskie i inne
Naprawiamy zamki samochodowe i domowe po włamaniu lub zniszczeniu. Przekodowujemy zamki pod inne klucze w razie zagubienia kluczy i obawy kradzieży. Wykasowujemy zaginione lub skradzione klucze z komputera samochodu by mieć pewność że nie zostaną użyte do kradzieży gdy będziemy na zakupach lub w innej sytuacji. W razie potrzeby wymiany tylko jednego z zamków przekodujemy go by działał pod oryginalnym kluczem. Nasi specjaliści doradzą w jaki sposób zabezpieczyć nasze mienie przed włamaniem i kradzieżą.

Dierre
Strona stworzona za pomocą Kreatora WWW. Copyright nazwa.pl